Zanim dokonasz zakupu - przeczytaj uważanie!

 • Jeżeli planujesz zakupić pompę w dziale "Sprzedaż":
 1. Warunkiem zakupu pompy jest zwrot starej - pamiętaj więc, że w podane ceny jest już wliczony zwrot starej pompy.
 2. Kiedy paczka już do Ciebie dojdzie otwórz ją przy kurierze - to ważne! Dokładamy wszelkich starań, żeby pompa była odpowiednio zabezpieczona, ale czasem to może nie wystarczyć. Upewnij więc się, że z Twoją przesyłką wszystko jest w porządku.
 3. Zwrot starej pompy na koszt klienta 
 4. Gwarancja i ewentualna Faktura Vat są dołączane do paczki.

 • Jeżeli planujesz zakupić usługę regeneracji:
 1. Pamiętaj - dział regeneracja nie jest miejscem, gdzie kupujesz gotowe pompy. Korzystne ceny nie są cenami pomp, a usługi regeneracji. Co to znaczy? Zakupując ową usługę oświadczasz chcęć regeneracji WŁASNEJ pompy.
 2. Po zakupieniu usługi jesteś zobowiązany do jak najszybszego dostarczsenia do nas SWOJEJ pompy. Im szybciej to zrobisz - tym szybciej będziemy mogli Ci pomóc. W momencie kiedy pompa do nas dotrze potrzebujemy około jednego dnia na regenerację i odesłanie jej do Ciebie.
 3. Ponieważ adresy z paczek często ścierają się w czasie podróży (zwłaszcza, jeżeli korzystasz z usług Poczty Polskiej) uprzejmie prosi się, by dodać do przesyłki jakieś namiary kontaktowe do siebie - wystarczy numer telefonu.
 4. Jeżeli po dwóch dniach od wysłania paczki nie skontaktowaliśmy się z Tobą - zadzwoń do nas - paczka prawdopodobnie nie dotarła i będziemy próowali ją zlokalizować. 
 5. Gwarancja i ewentualna Faktura Vat są dołączane do paczki.

1. Właścicielem strony www.pompcar.pl jest firma Asmar Marcin Biegański. z siedzibą w Warszawie, REGON: 016218784, zwana dalej Sprzedawcą.

2. Sprzedawca oferuje następujący zakres usług: regeneracja i sprzedaż pomp wspomagania układu kierowniczego oraz części zamienne do przeprowadzenia samodzielnej regeneracji.

 

2. Zlecenie wykonania usługi lub zakup może być dokonany przez osoby pełnoletnie osoby fizyczne lub prawne, zwane dalej Kupującym.

 

3. Podawane przez Sprzedającego ceny są cenami brutto i wyrażone są w PLN.

 

  

Czas realizacji zlecenia

1. Firma "POMPCAR" dołoży wszelkich starań, aby regeneracja powierzonej części przebiegła możliwie najszybciej i najsprawniej.

2. Średni czas wykonania typowej regeneracji wynosi 2 dni robocze. Jednak z przyczyn niezależnych (np. duża ilość zleceń w danym dniu, chwilowy brak części zamiennych, itp.), okres ten może ulec wydłużeniu. Podany termin  nie uwzględnia czasu na dostawę części.

3. W przypadku zleceń nietypowych, czas realizacji zostanie uzgodniony indywidualnie.

 

Zapłata za usługę lub towar

1. Zapłata za wykonaną usługę lub towar może być dokonana:

a/ za pobraniem - zapłata kurierowi w momencie odbioru,

b/ przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na wskazany rachunek bankowy,

 

Reklamacje

 

1. Na zakres wykonanych prac Sprzedający udziela najdłuższej, możliwej gwarancji i rękojmi przewidzianej przepisami prawa.

2. W przypadku wystąpienia reklamacji firma "POMPCAR" zakłada, że wina NIE leży po stronie klienta, dlatego prosi o przesłanie części na swój koszt.

3. Czas na rozpatrzenie reklamacji, zgodnie z przepisami prawa, wynosi 14 dni roboczych. Jednak w praktyce każda reklamacja traktowana jest priorytetowo: firma "POMPCAR" dokłada wszelkich starań, aby została ona załatwiona możliwie najszybciej.

4. W przypadku reklamacji klient jest zobowiązany dostarczyć część wymontowaną w możliwie najkrótszym czasie od momentu stwierdzenia nieprawidłowości działania oraz z możliwie najdokładniejszym opisem reklamacji.

5. Po oględzinach, testach etc. w przypadku stwierdzenia BEZZASADNOŚCI reklamacji, usterka będzie mogła zostać usunięta odpłatnie, wg odrębnych ustaleń, a Klient zostanie obciążony kosztami transportu.

 

6. UWAGA! Nie będą przyjmowane żadne przesyłki przysyłane do firmy "POMPCAR" na koszt firmy i za pobraniem.

 

Postanowienia końcowe

1. Składając zlecenie / zamówienie, Kupujący akceptuje jednocześnie warunki powyższego regulaminu.

2. W sprawach nieuregulowanych powyższymi wytycznymi, mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Dziękujemy za zaufanie. Dołożymy wszelkich starań, aby  dołączyli Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.